Tyrimai


tyrimai_root

Mes padėsime pažvelgti į procesus jūsų organizacijoje giliau ir nustatysime prioritetus mokymams


Klimatas organizacijoje
Padedame organizacijoms tirti esminius organizacijos funkcionavimo aspektus (vadovavimą padaliniams, darbuotojų lojalumą, motyvaciją, tarpusavio santykius, organizacijos įvaizdį formuojančius veiksnius ir kt). Teikiame rekomendacijas, kaip optimizuoti valdymą siekiant iškeltų tikslų.


Organizaciją supanti aplinka
Padedame organizacijoms tirti rinką ir pasirinkti būdus jai paveikti. Atliekame kokybinius rinkos tyrimus, būtinus vartotojų elgesiui, reklamos strategijai, konkrečių reklamos veiksmų efektyvumui numatyti. Teikiame rekomendacijas, kaip padidinti klientų lojalumą ir rinkos kapitalą.


“Slapto kliento” tyrimai
Padedame organizacijoms pamatyti tobulintinas darbo su klientais vietas, atkreipti dėmesį į klientų aptarnavimo spragas. Mūsų konsultantai, dėdamiesi tikrais klientais, bendraus su jūsų darbuotojais telefonu ar gyvai. Vėliau pateiksime jums išsamias išvadas ir rekomendacijas, kaip galima tobulinti klientų aptarnavimą ar kurti klientų aptarnavimo standartą.


Darbuotojų veiklos stebėjimas
Daugelio kompanijų pasaulyje pripažintas ir įvertintas tyrimo būdas. Mūsų konsultantai stebės jūsų kompanijos darbuotojų veiklą (darbo vietoje ar nuvykusių pas jūsų klientus) ir fiksuos bendravimo su klientais procesus. Vėliau pateiksime jums išsamias išvadas ir rekomendacijas, kokių jūsų organizacijai reikia mokymų. Dažnai tokio tyrimo rezultatai tiksliai parodo į tobulintinus įgūdžius ar elgesį.


Rinkos tyrimai

Moksliniai tyrimai

Slapto kliento tyrimas

Mokymosi poreikių tyrimas

Organizacijos klimato tyrimas

360º vadovo tyrimas


Daugiau informacijos:
Tel.: (8 5) 262 67 63,

faksas: (8 5) 262 76 71.
El. paštas: office@humanstudy.lt

Jums gali būti įdomu